Zgłaszanie udziału w konferencji / Opłaty

 

Rejestracja

Konferencja przeznaczona jest dla osób upoważnionych do wystawiania recept lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi. Prosimy o podanie numeru prawa wykonywania zawodu lekarza (PWZ) lub uzasadnienie uprawnienia.

Aby uzyskać dostęp i wziąć udział w transmisji konferencji online niezbędne jest wypełnienie i przesłanie z wyprzedzeniem poniższego formularza zgłoszenia. Podczas rejestracji prosimy o podanie numeru prawa wykonywania zawodu lekarza (PWZ) lub uzasadnienie uprawnienia.

kliknij >> Rejestracja on line << kliknij

Kilka dni przed konferencją zarejestrowany Uczestnik otrzyma indywidualny kod logowania, które umożliwi: dostęp do transmisji online z wykładów naukowych, sesji i wykładów sponsorowanych, warsztatów, spotów reklamowych i materiałów informacyjnych sponsorów, plakatów z doniesieniami, zadawanie pytań wykładowcom na czacie (moderatorzy wybiorą najbardziej interesujące i poproszą wykładowców o odpowiedź). Organizatorzy podejmą starania o uzyskanie punktów edukacyjnych dla uczestników konferencji.  

 

Opłaty rejestracyjne (cennik - ceny brutto w PLN)

Udział w transmisji konferencji online jest płatny, konieczna jest rejestracja z wyprzedzeniem.

Promocyjna opłata rejestracyjna dla lekarzy za uczestnictwo w konferencji wynosi 50 zł brutto pod warunkiem jej zapłaty do 19 października 2020 r.
W przypadku wniesienia opłaty od dnia 20 października 2020 r. jej wysokość wzrasta do 80 zł brutto.

Wpłaty proszę kierować na rachunek bankowy Biura Organizacyjnego, podany w potwierdzeniu rejestracji. W najbliższym czasie można będzie również użyć szybkich płatności dotpay.pl w momencie wysyłania formularza rejestracyjnego online (w przygotowaniu).

 

Biuro Organizacyjne (sprzedawca)

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i eprzelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl

  

kliknij >> Regulamin uczestnictwa w konferencji (regulamin sprzedaży), warunki uczestnictwa oraz polityka prywatności